GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 14534293

nr 1453 4293

JARDINIERE

+ vase, 3 pcs, including Majolica, Rörstrand, Sweden. Height: 15-19, wear, damages, cracks.

+ vas, 3 delar, bland annat Majolica, Rörstrand. Höjd: 15-19 cm

Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor

800

SEK 1300

Monday Mars 7 2022
at 18:14:17

Rörstrand